Spotkanie klubów biznesu Miedzi Legnica i GKS Katowice…

Stały fragment gry (44) – 20 listopada 2016

Spotkanie klubów biznesu Miedzi Legnica i GKS Katowice…

14 listopada br., przy okazji towarzyskiego meczu reprezentacji Polski ze Słowenią, doszło we wrocławskim Hotelu Diament do ciekawego spotkania Klubu Biznesu Miedzi Legnica z odpowiednikiem działającym przy GKS Katowice.  Przedstawiciele i członkowie klubów mieli okazję poznać się, wymienić doświadczeniami oraz porozmawiać o ewentualnych wspólnych przedsięwzięciach biznesowych. Przedsiębiorcom oraz menedżerom bardzo spodobała się forma spotkania. Nie od dziś wiadomo, że mniejsze robocze sesje są bardziej efektywne biznesowo. W tym wypadku doszedł dodatkowy element kontaktów z firmami spoza regionu. – To bardzo dobrze, że nie zamykamy się ze swoimi biznesami w mikroregionie gdzie rynek może być już nasycony. Po drugie, to fantastycznie, że kluby biznesu są ponad zgody i kosy grup kibicowskich. Dajemy tym przykład normalności, jaka powinna zagościć w krajowym futbolu – podsumowuje Przemysław Burzyński z Biura Finansowo-Podatkowego „Accisus”.

Jak mogliśmy się dowiedzieć od Martyny Pajączek – prezes Miedzi Legnica oraz członka zarządu PZPN i prezes Pierwszej Ligi Piłkarskiej – spotkanie we Wrocławiu było inauguracją bardzo dużego projektu. – Chcemy, aby takie spotkania odbywały się regularnie. Chcemy również, aby przy każdym klubie pierwszoligowym prężnie działał lokalny klub biznesu. Naszym zdaniem funkcjonowanie klubów piłkarskich powinno opierać się w dużej części właśnie na działalności klubów biznesu. Dlatego też staramy się o jak najlepsze warunki do współpracy pomiędzy przedsiębiorcami zrzeszonymi w ich strukturach – powiedziała Pajączek.

Przypomnijmy, że Klub Biznesu Miedzi powstał w 2013 r. Jak każda sprawnie działająca organizacja również klub biznesu ma swoją misję i cele. Te są niezmienne od początku: skupianie przedsiębiorców z szeroko pojętego regionu legnickiego potrafiących łączyć przyjemne z pożytecznym. Rozwój przedsiębiorstwa, rozwój zawodowy z pasją, jaką jest futbol. Klub Biznesu Miedzi Legnica stwarza warunki do nawiązywania kontaktów biznesowych, które – i to bardzo ważne – pomagają funkcjonować „Miedziance”, ale i wspierają lokalną gospodarkę.

Maciej Matwiej

spotkanie-ml-i-gks
Spotkanie klubów biznesu Miedzi Legnica i GKS Katowice (fot. Bartłomiej Hamanowicz)
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s