Zmiany personalne w Miedzi Legnica…

Stały fragment gry (57) – 2 lutego 2017

Zmiany personalne w Miedzi Legnica…

Do ważnych zmian doszło w ostatnim okresie w Miedzi Legnica. Klub pożegnał się z dyrektorem akademii piłkarskiej Markiem Śledziem. Zmiana pociągnęła za sobą zwolnienia kilku trenerów, którzy nie widzieli możliwości kontynuowania pracy bez swojego dotychczasowego szefa i mentora. Klub nie podał na razie nazwiska osoby, która będzie zarządzała tym kluczowym projektem w organizacji.

Od 1 lutego doszło również do zmiany w Klubie Biznesu Miedzi Legnica. Z funkcji wiceprezesa zarządu i koordynatora klubu biznesu odwołany został Radosław Rogiewicz. Jego obowiązki przejął Paweł Kościółek, który z biznesowym projektem Miedzi jest związany od dwóch lat. Kościółka wspierać będzie dobrze znany w Legnicy Janusz Kudyba. Były dwukrotny trener pierwszego zespołu „Miedzianki” oraz były dyrektor akademii będzie pomagał wdrażać Kościółkowi nową strategię, którą powinniśmy poznać już niedługo. Dobrze rozumiejący się duet Kościółek – Kudyba będzie miał również za zadanie odświeżenie formuły spotkań lokalnego biznesu.

Mamy świadomość, że Klub Biznesu Miedzi Legnica jest projektem niezwykle ważnym. Chcemy mu nadać nowy wymiar, poprzez zdynamizowanie działań i odświeżenie formuły spotkań biznesowych. Niebawem tę strategię przedstawimy klubowiczom – powiedział specjalnie dla „Stałego Fragmentu Gry” Paweł Kościółek.

Dodajmy, że odchodzący wiceprezes Rogiewicz pozostał w grupie kapitałowej DSA. Byłemu już wiceprezesowi należą się podziękowania za dotychczasowy dorobek. To dzięki niemu o legnickiej inicjatywie dowiedziała się cała piłkarska Polska. Klub Biznesu Miedzi stał się projektem i marką, która wyprzedziła wyniki sportowe pierwszej drużyny. I tego nie można zapomnieć. Dzięki Radek!

Maciej Matwiej

3
Radosław Rogiewicz i Paweł Kościółek w trakcie śniadania biznesowego Klubu Biznesu Miedzi Legnica (fot. B.Hamanowicz)
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Janusz Kudyba i Paweł Kościółek, duet koordynatorów Klubu Biznesu Miedzi Legnica (fot. Maciej Matwiej)
Reklamy

4 komentarze Dodaj własny

 1. Piter Pan pisze:

  Nie znam realiów klubu biznesu ale czy „dobra zmiana” dotarła również tam?

  Polubienie

  1. Jeżeli myślisz o politycznej „dobrej zmianie”, która trawi nasz kraj od 2015 roku, to uspokajam, powyższe wydarzenia nie maja z tym nic wspólnego 😉 Pozdrawiam!

   Polubienie

 2. Gosc pisze:

  Pan obiecanka nareszcie odwołany hahaha

  Polubienie

 3. Byly pisze:

  Zwolnienie człowieka, który powinien zostać prezesem… daje 2 sezony i Klum będzie miał 30 % obecnej liczby sponsorów. Heh Dadello nie zna się na sporcie, otoczony bajkopisarzami… szkoda bo Miedź leci w dół, pompuja coraz więcej kasy żeby zrobić awans a jak spadną to nic z klubu nie zostanie…. poza dlugami

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s