Nowe rozdanie w Klubie Biznesu Miedzi Legnica…

Stały fragment gry (59) – 17 lutego 2017

Nowe rozdanie w Klubie Biznesu Miedzi Legnica…

W Klubie Biznesu Miedzi Legnica, jednym z ważniejszych projektów działających w ramach MKS Miedź Legnica SA, doszło z początkiem lutego do ważnych zmian. Po odwołaniu Radosława Rogiewicza z funkcji wiceprezesa zarządu i koordynatora klubu biznesu, obowiązki zarządzania projektem otrzymali Paweł Kościółek i Janusz Kudyba.

Na zmianach personalnych nie koniec. Duet menedżerów już w pierwszych dniach swojej działalności komunikował zdynamizowanie biznesowej inicjatywy. Szczegóły klubowicze poznali na spotkaniu zamkniętym w Hotelu „Sękowski”, które odbyło się 10 lutego br.

„Aktywność, zaufanie, partnerstwo, poziom ogólnopolski i serwis posprzedażowy” – to hasła towarzyszące nowemu otwarciu. Nakreślona przez Kościółka strategia ma się opierać na skutecznej komunikacji, wysokiej jakości obsłudze, identyfikacji z klubem piłkarskim, systemem wzajemnych świadczeń i współpracy z bliźniaczymi projektami działającymi w ramach 1. ligi piłkarskiej. Bardziej atrakcyjna dla członków ma być również nowa formuła śniadań biznesowych.

– Zaprezentowane przez prezes Martynę Pajączek i Pawła Kościółka zmiany wyglądają obiecująco. Szczególnie długo oczekiwana zmiana formuły śniadań biznesowych powinna zdynamizować towarzystwo i zdecydowanie poprawić komunikację pomiędzy klubowiczami  – skomentował Tomasz Górski, wiceprezes zarządu Buwar Sp. z o.o.

Właśnie aspekt związany z komunikacją był jednym z najbardziej akcentowanych na spotkaniu. Partnerzy poza stroną internetową i zamkniętą grupą na jednym z portali społecznościowych mają mieć do dyspozycji system SMS ułatwiający wzajemne relacje.

Nie ukrywam, że mnie najbardziej podoba się pomysł powrotu do tematycznych wykładów. Merytorycznie przygotowani prelegenci mogą i powinni być mocnym punktem nowej formuły śniadań biznesowych i realnym wsparciem dla lokalnego biznesu. Ciekawi mnie zarazem jak moderatorzy klubu poradzą sobie z postawionym celem, aby poprawić identyfikację klubowiczów z klubem piłkarskim. Dedykowane dla przedsiębiorców i menedżerów miejsca na trybunie VIP oraz wspólne przeżywanie sportowych emocji, to pomysł, który nie do końca mnie przekonuje. Wydaje się, że to za mało, aby kogoś przekonać do futbolu. Czekam na konkretne pomysły. Tu dużą rolę do odegrania powinien mieć Janusz Kudyba, który ma za sobą udana karierę piłkarską.

Mam świadomość, że sukces klubu biznesu jest uzależniony również od wyników osiąganych przez pierwszą drużynę Miedzi Legnica. Poziom satysfakcji klubowiczów powinien rosnąć wprost proporcjonalnie do miejsca „Miedzianki” w tabeli 1.ligi. Awans piłkarzy z Legnicy do upragnionej ekstraklasy będzie impulsem również dla lokalnego biznesu. I tego życzę wszystkim klubowiczom, duetowi Kościółek-Kudyba, piłkarzom oraz… sobie.

Do zobaczenia 25 lutego na Stadionie im. Orła Białego podczas inauguracyjnego rundę rewanżową meczu Miedzi z MKS Kluczbork. Hej Miedź!

Maciej Matwiej

Maciej Matwiej – historyk, menedżer, autor książki biograficznej „Wojciech Górski – Jeśli w coś mocno wierzysz” o legendzie i wychowanku Miedzi Legnica, bloger, felietonista Panoramy Legnickiej

dsc_2744
Martyna Pajączek, Paweł Kościółek i Janusz Kudyba podczas spotkania zamkniętego Klubu Biznesu Miedzi Legnica w Hotelu „Sękowski” (fot. Tomasz Górski)
dsc_2742
Spotkanie Klubu Biznesu Miedzi Legnica w Hotelu „Sękowski” (fot. Tomasz Górski)
Reklamy

2 komentarze Dodaj własny

  1. happysad pisze:

    pozyjemy zobaczymy. nie mówię, ze będzie gorzej ale temat słabego pożegnania z Radkiem będzie wracał jak bumerang

    Polubienie

  2. Edge pisze:

    No właśnie, awans musi być panie Tarasiewicz.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s