Śniadanie biznesowe w Gorzowie Wielkopolskim…

Stały fragment gry (60) – 25 lutego 2017

Śniadanie biznesowe w Gorzowie Wielkopolskim…

W piątek 24 lutego br. liczna reprezentacja członków Klubu Biznesu Miedzi Legnica uczestniczyła w śniadaniu Business Speedway Club. Spotkanie odbyło się w Hotelu FADO w Gorzowie Wielkopolskim. Legnickim przedsiębiorcom i kadrze menedżerskiej przewodniczyli koordynatorzy KBML Paweł Kościółek i Janusz Kudyba.

Business Speedway  Club to bliźniaczy projekt Klubu Biznesu Miedzi Legnica działający przy klubie Stal Gorzów Wielkopolski – dziewięciokrotnym zdobywcy drużynowego mistrzostwa Polski na żużlu.  Celem BSC jest skupianie jak największej liczby przedsiębiorstw chcących łączyć swój rozwój z współfinansowaniem gorzowskiego żużla. Business Speedway Club to platforma biznesowa, która tworzy warunki umożliwiające stymulowanie kontaktów gospodarczych pomiędzy jego członkami. W swojej wizji BSC chce „być najsilniejszą na Ziemi Lubuskiej organizacją skupiającą przedsiębiorstwa oraz osoby prywatne, które poprzez partnerską współpracę w obszarze biznesowym i społecznym będą wspierały rozwój gorzowskiego żużla”.

Zacieśnianie kontaktów Klubu Biznesu Miedzi Legnica z Business Speedway Club rozpoczęło się jeszcze w 2016 roku za kadencji wiceprezesa Radosława Rogiewicza. Dzięki temu w gronie członków gorzowskiego BSC można znaleźć legnickie przedsiębiorstwa.

Wyjazdowe spotkanie potwierdziło również, że atmosfera w Klub Biznesu Miedzi Legnica ma się dobrze. Gorzowskie śniadanie pokazało, że droga kojarzenia lokalnych biznesów ma sens i powinna być kontynuowana. Z informacji uzyskanych od Pawła Kościółka i Janusza Kudyby wiem, że planowane są podobne spotkania w inicjatywach biznesowych działających przy pierwszoligowych klubach piłkarskich.

Wszystkich przedsiębiorców chcących bliżej poznać założenia, misję i cele Klubu Biznesu Miedzi Legnica zapraszam na następne śniadanie biznesowe, które odbędzie się 8 marca w legnickim Hotelu SĘKOWSKI.

Maciej Matwiej

Maciej Matwiej – historyk, menedżer, autor książki biograficznej „Wojciech Górski – Jeśli w coś mocno wierzysz” o legendzie i wychowanku Miedzi Legnica, bloger, felietonista Panoramy Legnickiej

bsc2

Śniadanie Business Speedway Club w Gorzowie Wlkp. (źródło: bsc.stalgorzow.pl)

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s