Marcowe śniadanie Klubu Biznesu Miedzi Legnica…

Stały fragment gry (63) – 9 marca 2017

Marcowe śniadanie Klubu Biznesu Miedzi Legnica…

W legnickim Hotelu Sękowski odbyło się kolejne w tym roku śniadanie Klubu Biznesu Miedzi Legnica. W gronie sponsorów I-ligowej Miedzi Legnica powitano cztery nowe firmy.

Nowością, która została zaprezentowana klubowiczom były identyfikatory i karty członkowskie. Jak informowali koordynatorzy KBML będą one miały na celu poprawę identyfikacji klubowiczów podczas spotkań biznesowych. Przedstawiono również bogaty harmonogram wydarzeń, z których będą mogli skorzystać członkowie klubu biznesu.

Dużą atrakcją środowego śniadania była premiera nowego modelu KIA Rio, którą przeprowadził złoty partner i sponsor klubu, firma KIA GAM. Zainteresowani klubowicze mogli również skorzystać z jazdy próbnej nowym modelem samochodu KIA z segmentu B. Spotkanie zakończyło się tradycyjnym rozlosowaniem niespodzianek, które na spotkanie zostało przygotowane przez legnickie przedsiębiorstwo Buwar Sp. z o.o.

Po części oficjalnej nie zabrakło oczywistych rozmów o futbolu. Klubowiczom na trudne pytania o aktualną formę piłkarzy Miedzi Legnica odpowiadał Janusz Kudyba.  Przegrany mecz podopiecznych trenera Tarasiewicza z Olimpią Grudziądz wywołał niepokój wśród części sponsorów klubu. Mający za sobą bogata karierę piłkarska Kudyba uspokajał i apelował o cierpliwość. Wszystko jest na dobrej drodze. Piątkowy mecz z Bytovią ma to potwierdzić. Miedź idzie na awans!

Maciej Matwiej

Maciej Matwiej – historyk, menedżer, autor książki biograficznej „Wojciech Górski – Jeśli w coś mocno wierzysz” o legendzie i wychowanku Miedzi Legnica, bloger

kbml1

Paweł Kościółek i Maciej Matwiej w trakcie śniadania Klubu Biznesu Miedzi Legnica (fot. B.Hamanowicz)

kbml2

Śniadanie Klubu Biznesu Miedzi Legnica (fot. B.Hamanowicz)

Reklamy

2 komentarze Dodaj własny

  1. Robson pisze:

    Ten Kościółek coraz okrąglejszy. Czy mi się tylko wydaje.

    Polubienie

  2. Willi pisze:

    lamenty po Radku już się skończyły?

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s