„Stały Fragment Gry” ma już rok!

dnia

Stały fragment gry (66) – 16 marca 2017

„Stały Fragment Gry” ma już rok!

Drodzy Czytelnicy, blog „Stały Fragment Gry” kończy rok! W najśmielszych przypuszczeniach nie myślałem, że inicjatywa, którą rozpocząłem wiosną 2016 roku, będzie sprawiać mi tyle satysfakcji. Blog nadal się rozwija i doskonali. To dzięki Wam, stałym czytelnikom mam motywację i chęci do kontynuowania piłkarskich – w znakomitej większości – tematów z życia Ziemi Legnickiej.

Pierwsza rocznica, to również dobra okazja na małe podsumowania. Odsłony w dziesiątkach tysięcy. Również w tysiącach liczona ilość czytelników. Artykuły w większości dotyczące lokalnego środowiska piłkarskiego, komentarze, dyskusje i w końcu wiele znajomości z sympatykami i pasjonatami futbolu. Wyniki, jak na nowy medialny projekt cieszą. „Stały Fragment Gry” znalazł stałych czytelników nie tylko w Polsce. Regularnie czytany jest przez rodaków w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Norwegii i Irlandii. Tylko w 2016 roku gościłem czytelników, aż z dwudziestu pięciu państw.

Cieszy również informacja zwrotna, która trafia do mnie, jako autora. Często akcentowaliście Drodzy Czytelnicy, że to dobrze, że pojawiło się medium, które przypomina historyczne wydarzenia i postaci działaczy, trenerów i piłkarzy, którzy byli twórcami piłkarskich sukcesów w Zagłębiu Miedziowym. Zdarzają się również głosy merytorycznej krytyki, za które tym bardziej dziękuję. Bez rzetelnej korekty nie ma rozwoju, nie ma sukcesów. Za wszystkie błędy i nieścisłości oczywiście przepraszam.

„Stały Fragment Gry” wchodzi w swój drugi rok istnienia z jeszcze większym animuszem. Jak każde szanujące się przedsięwzięcie, również mój blog ma cele i zadania. Popularyzacja lokalnej piłki nożnej to podstawa. Przypominanie o jej historii, o wzlotach i czasami upadkach, to rola, jaką sobie postawiłem. Chciałbym, aby w najbliższych artykułach było o… twórcach piłkarskiej codzienności. Mniej o instytucjach, imprezach, a więcej o tych, którzy kreują piłkarską rzeczywistość w regionie. Jest ich naprawdę wielu. Tajemniczych i czasami niedocenianych. Działaczy, trenerów i oczywiście piłkarzy.

Szanowni Państwo, jeszcze raz dziękuję za poświęcony czas nad lekturą bloga. Życzę przy okazji wielu piłkarskich wrażeń w nadchodzących miesiącach. Zagłębie pod wodzą trenera Stokowca nadal jest w grze o najlepszą ósemkę w kraju, a Miedź Legnica realnie walczy o upragniony awans do piłkarskiej elity. Będzie się działo…

Maciej Matwiej

maciek
Maciej Matwiej  – autor i redaktor bloga „Stały Fragment Gry” (fot. Tomasz Górski)
Reklamy

4 komentarze Dodaj własny

 1. Piter Pan pisze:

  Gratuluję Maćku

  Polubione przez 1 osoba

  1. Dzięki Piotrek. Miło, że jesteś z blogiem od początku!!!

   Polubienie

 2. Łukasz pisze:

  Gratulacje! Oby tak dalej 🙂

  Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s