Prestiżowe zwycięstwo Miedzi z Lechem Poznań w CLJ…

Stały Fragment Gry (72) – 8 maja 2017

Prestiżowe zwycięstwo Miedzi z Lechem Poznań w CLJ…

Kiedy pierwszy zespołu Miedzi Legnica zawodzi i oddala od siebie szansę na awans do ekstraklasy, kibicom pozostaje pasjonować się wynikami między innymi drużyny występującej w Centralnej Lidze Juniorów. A ta pod wodzą Wojciecha Górskiego spisuje się w rundzie wiosennej bardzo dobrze.

Juniorzy starsi Akademii Piłkarskiej Miedzi wygrali 7 maja bardzo prestiżowy mecz z liderującym w tabeli Lechem Poznań. Gola na wagę trzech punktów strzelił Adam Borkowski. – Zagraliśmy bardzo dobre spotkanie. Gratuluję mojej drużynie mądrości i konsekwencji w realizowaniu zadań taktycznych – podsumował mecz trener Górski.

Dla kibiców z Legnicy wygrana z drużyną juniorów Akademii Piłkarskiej Lecha ma dodatkowy prestiżowy wymiar. Poznańska myśl szkoleniowa versus legnicki warsztat trenerski z korzyścią dla klubu dolnośląskiego. I to musi cieszyć środowisko, które do tej pory stygmatyzowane było tak zwanym poznańskim zaciągiem.

Miedź po 26. kolejkach, z dorobkiem 33 punktów zajmuje 10. miejsce w tabeli grupy zachodniej Centralnej Ligi Juniorów. Przed piłkarzami z Legnicy jeszcze cztery trudne mecze. 12 maja na wyjeździe z Arką Gdynia, 21 maja u siebie z Pogonią Szczecin, 27 maja z Warta Poznań i na zakończenie sezonu 4 czerwca w Legnicy z Bałtykiem Koszalin.

Maciej Matwiej

M3190053.jpg
Juniorzy Miedzi Legnica utarli nosa rówieśnikom z Akademii Piłkarskiej Lecha Poznań (fot. M.Matwiej)
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s